JinxX DOMŮ    KAPELA    HISTORIE    FOTOGALERIE    KONCERTY    HUDBA    OBCHOD

PETRA ŠTĚPÁNKOVÁ

Petra ŠtěpánkováŽivotní moto

"Myslím, že život je krátký na to, aby člověk zahálel a nezkoušel zjistit, co všechno je v něm ukryto. Je smutné zahodit touhu něco dokázat, protože žijeme jen jednou..."

Nástroj

Hlasivky

Mikrofon

Shure Beta 58A

První setkání s muzikou

V pěti letech začala chodit do cvikovské ZUŠ na sólový a sborový zpěv, pak přešla do novoborského sboru Camella, se kterým slavila úspěchy na významných evropských soutěžích. Ve stejné ZUŠ hrála chvilku na klavír a bicí, doma jako samouk na kytaru, kterou začala používat jako nástroj ke skládání svých vlastních songů. Pak si občasně přivydělávala na plesech a na svatbách se zábavovou kapelou, až konečně našla v Liberci dnes již neexistující kapelu May Day. Dále byla členkou kapel Čavdar a Passage. Nyní vedle JinxX působí také jako solistka libereckého gospelu, zpívá v zábavové kapele Náhodné setkání a zpívá a hraje na kytaru v kapelách Country Sisters a The Fireflies.

Hudební vzor

John Lennon, George Harrison, Linda Perry

Poslouchá

The Beatles, Sixx:A.M., Nickelback, Heaven Below, Foo Fighters, Paramore, Evanescence, Jasmine Rae, The Band Perry, Audra Mae, Adele, Sia, Lenny, Ed Sheeran.


DAVID WATZL
David Golem WatzlŽivotní moto

"Pivo má být studený a párky teplý."

Nástroj

Akustická kytara Sagitarius (Jiří Navrátil), elektrická kytara Epiphone Les Paul Special

Aparát

Crate V18-212

Struny

Elixir Nanoweb .011, Ernie Ball .011

Mikrofon

Shure Beta 58A

První setkání s muzikou

Na kytaru se učí od 12 let. Hrál a zpíval především ve folkových a folk-rockových kapelách jako jsou No jistě, Folklok, Stráníci, Jen tak a Čavdar. Má svoji autorskou kapelu Passage a zábavovou kapelu Náhodné setkání. V roce 2017 se připojil ke Gospel Generation kde hraje na baskytaru a také k JinxX, kde střídá akustickou a elektrickou kytaru, skládá a zpívá vokály.

Hudební vzor

Luboš Andršt, Tommy Emmanuel

Poslouchá

Bela Fleck, Poets Of The Fall, Sting, J.A.R., Raven, Robert Křesťan, Vlasta Redl, Jarek Nohavica, Dan Bárta, Ed Sheeran, Eros Ramazzotti, Paco de Lucia, ...


PETR DANIEL VARAUS

Petr Daniel VarausŽivotní moto

"Někdy je deset prstů málo"

Nástroj

Korg M3 73

První setkání s muzikou

Od malička hraje na klavír, nyní v kapele JinxX. Dříve hrával s jazz bandy, např. s americkým Kouts Jazz Ensemble má za sebou i vystoupení na prknech Disneyworldu v Orlandu na Floridě. Krom toho rád improvizuje, skládá a tvoří vlastní věci. Mimo hudbu má zkušenosti s fotomodelingem, ve roce 2012 dostal smlouvu s LB Models Company, dělal i honorované akce, přesto mu nejvíc vyhovuje TFP - baví ho především ta samotná zkušenost a setkávat se se zajímavými lidmi. To samé platí o filmu - studoval architekturu a už tehdy si uměl představit, že se dostane k animovanému nebo klasickému filmu jako architekt, případně zabředne do scénografie. Jako malý byl i v dramatickém kroužku a bavilo ho hrát. Později jej toto nadšení přivedlo k pár menším rolím v krátkých skečích, takže i před kamerou má nějaké zkušenosti a dost ho to baví. Ještě dodejme, že mu není cizí ani tanec, a dle jeho vlastních slov má většinou  jinak tolik nápadů, že by je mohl až prodávat.

Hudební vzor


PosloucháADAM RADIMĚŘSKÝ

Adam RadiměřskýŽivotní moto

"Blbnu jak to jde, a jde to dobře."

Nástroj

Ernie Ball Music Man StingRay5 PDN

Aparát

Už nemám, používám in-ear odposlech.

Efekty a další zařízení

Line 6 Relay G30
Korg Pitchblack Custom
Mooer Bass Sweeper
TC Electronic SpectraComp
Tech 21 SansAmp VT Bass Deluxe
ART ProMIX
Microdesignum Fonte 4E-12V-45W-P
Warwick RockCase RC 23000 B

Struny

D'Addario XL Chromes ECB-81 (.045"–.132")

Mikrofon

Audix OM3x

První setkání s muzikou

První opravdové setkání s muzikou proběhlo v 1. třídě základní školy na tenkrát nazývané Lidové škole umění. Absolvoval jeden rok přípravky a poté jeden rok klavíru, ze kterého jej po závěrečných ročníkových zkouškách k jeho velké radosti vyhodili. Na kytaru začal hrát v třinácti a už ho to nepustilo. S baskytarou koketoval už od patnácti let, ale více se jí začal věnovat až se vznikem kapely Rendez-vous na vysoké škole, tedy přibližně v jednadvaceti. S touto kapelou natočil CD s názvem Rendez-vous s Magdalénou Brožkovou, které vyšlo v roce 2004 u vydavatelství Good Day Records. Čtyři roky byl také kytaristou liberecké country kapely Sešlost. Nyní vedle JinxX hraje i v bluesové kapele Blues Moon.

Hudební vzor

Karel Cába, Jiří Veselý, Brian Bromberg, Pino Palladino, Guy Pratt, Marek Minárik

Poslouchá

Poets Of The Fall, Chevelle, Flying Colors, The Devin Townsend Project, The Winery Dogs, Rush, Muse, Monster Truck, John Mayer, Oli Brown, The Derek Track Band, ZZ Top, Blues Traveler, Pink Floyd, Marit Larsen...


DANIEL SALAMATIN

Daniel SalamatinŽivotní moto

"Nevadí že to neladí, hlavně že to nemá rytmus."

Nástroj

Bicí sada DW

Činely Istanbul

První setkání s muzikou


Hudební vzor


PosloucháBÝVALÍ ČLENOVÉ

Jaroslav Valášek - kytara (2011 - 2017)

Pavel Starý - kytara (2009 - 2012)

Filip Koutník - kytara (2010 - 2011)

Jan Rulc - bicí (2009 - 2010)

Čeněk Beran - kytara (2009 - 2010)


Copyright © 2012, JinxX
Všechna práva vyhrazena