JinxX

Petra Štěpánková

 
Petra Štěpánková

Životní moto

"Myslím, že život je krátký na to, aby člověk zahálel a nezkoušel zjistit, co všechno je v něm ukryto. Je smutné zahodit touhu něco dokázat, protože žijeme jen jednou..."

Nástroj

Hlasivky

Mikrofon

Shure Beta 58A

První setkání s muzikou

V pěti letech začala chodit do cvikovské ZUŠ na sólový a sborový zpěv, pak přešla do novoborského sboru Camella, se kterým slavila úspěchy na významných evropských soutěžích. Ve stejné ZUŠ hrála chvilku na klavír a bicí, doma jako samouk na kytaru, kterou začala používat jako nástroj ke skládání svých vlastních songů. Pak si občasně přivydělávala na plesech a na svatbách se zábavovou kapelou, až konečně našla v Liberci dnes již neexistující kapelu May Day. Dále byla členkou kapel Čavdar a Passage. Nyní vedle JinxX působí také jako solistka libereckého gospelu, zpívá v zábavové kapele Náhodné setkání a zpívá a hraje na kytaru v kapelách Country Sisters a The Fireflies.

Hudební vzor

John Lennon, George Harrison, Linda Perry

Poslouchá

The Beatles, Sixx:A.M., Nickelback, Heaven Below, Foo Fighters, Paramore, Evanescence, Jasmine Rae, The Band Perry, Audra Mae, Adele, Sia, Lenny, Ed Sheeran.


Copyright © 2018, JinxX
Všechna práva vyhrazena